START O SZKOLE PROGRAM NAUCZYCIELE ZAPISY KONTAKT

Akademia Gitary w Rzeszowie


O SZKOLE:

Akademia Gitary jest szkołą kierowaną do młodzieży, dzieci oraz osób dorosłych niezależnie od stopnia zaawansowania, którzy chcą poznawać tajniki gitary oraz zasady muzyki i ich stosowanie podczas gry na instrumencie.
Nauka w szkole jest prowadzona w systemie zajęć indywidualnych z instrumentu (uczeń-nauczyciel), cztery lekcje w miesiącu, oraz zajęć teoretycznych (małe grupy), dwie lekcje w miesiącu.
Wykładowcami są aktywni muzycy z doświadczeniem scenicznym, edukacyjnym oraz przygotowaniem pedagogicznym potrzebnym do przeprowadzenia zajęć.
Nauka obejmuję szeroko pojętą muzykę rozrywkową (rock, pop, blues) oraz jazz, a także muzykę klasyczną dla uczniów początkujących.
Zajęcia instrumentalne równoważone będą niezbędną wiedzą teoretyczną i kształceniem słuchu.
Program nauczania napisany został o doświadczenia edukacyjne twórcy szkoły, gitarzysty - Grzegorza Kłaka, absolwenta Akademii Muzycznej im Karola Szymanowskiego w Katowicach na wydziale jazzu i muzyki estradowej, który dodatkowo studiował w Nowym Jorku ucząc się od gitarzystów takich jak Lage Lund, Julian Lage, Brad Shepik, Mick Goodrick.

Zapraszamy!

Akademia gitary rzeszów Akademia gitary rzeszów Akademia gitary rzeszów

Copyright © 2013 by www.akademia-gitary.pl